Portfolio

Podívejte se na naši tvorbu

Kontakt

Contact us

dwarf digital

se zaobírá grafickým designem a DTP, návrhu loga přes tvorbu korporátního designu až po produkci marketingových materiálů, video spotů, bannerů, e-mailingů a mnoha dalších formátů., video spotů, bannerů, e-mailingů a mnoho dalšího.

Vytváříme 3D vizualizace, animace ale také pokročilou virtuální realitu

Digitální archeologie

Co pro vás můžeme vytvořit v obore digitální archeologie:
Máme široký rozsah dovedností a technologií, díky kterým můžeme vytvořit realistické vizualizace vašich archeologických situací. Kromě toho můžeme připravit 3D animace nebo video dokumentaci pro ještě detailnější zobrazení vašich nálezů a výzkumných výsledků. A jako bonus, jsme schopni vytvořit aplikace pro rozšířenou a virtuální realitu, které mohou poskytnout ještě hlubší a interaktivnější zážitek.

Ukázka naší práce ve video teasru

Technologie která ovládáme

Snažíme se být vždy na čele technologických trendů a inovací. Nejenže aktivně sledujeme a adaptujeme nejnovější technologie, ale také se podílíme na vývoji nových technik, které právě vznikají, aby byly naše služby vždy krok napřed.

Modelování archeologických situací

Naše služby zahrnují modelování jakékoli archeologické situace na základě půdorysů, dat z LIDARu nebo jiných výstupů z vašeho výzkumu. Naše detailní a realistické vizualizace vám pomohou lépe pochopit a prezentovat vaše nálezy.

Modelování historických postáv a doplňkových modelů

Specializujeme se na vytváření realistických 3D vizualizací a animací archeologických situací podle půdorysů, LIDARu a jiných výstupů z výzkumu. Dále jsme schopni oživit scénu dobovými postavami a doplňky, což přidává další vrstvu realismu a autenticity. A konečně, můžeme vytvořit aplikace pro rozšířenou a virtuální realitu pro ještě hlubší a interaktivnější zážitek.

Animované video

Kromě statické vizualizace připravíme animované video a dokument s mluveným hlasem. Tyto formáty umožňují divákovi nejen vidět, ale také prožít a pochopit archeologické situace v plném rozsahu. Místo statických obrázků poskytneme animace, které diváka vtáhnou přímo do děje a poskytnou mu poutavý a interaktivní zážitek.

Virtuální realita

Naše schopnosti sahají až do světa virtuální reality. S našimi interaktivními VR aplikacemi se můžete ocitnout přímo uprostřed simulované archeologické situace a interagovat s prostředím. Můžete si doslova sáhnout na předměty a artefakty, vyzkoušet si starověké zbraně nebo prozkoumat zaniklé stavby. Vše je možné díky použití virtuálních brýlí a rukavic, které umožňují pohyb a interakci v digitálním prostoru. Tento způsob prezentace nabízí jedinečnou šanci pochopit proporce zaniklých staveb a cítit atmosféru zaniknuté lokality.

Rozšířená realita

Propojíme skutečný svět s digitálním prostředím pomocí technologie rozšířené reality (AR). S touto technologií můžete použít váš mobil nebo tablet k nasnímání reálného objektu nebo artefaktu. Na obrazovce se pak objeví interaktivní digitální obsah, jako je animace nebo 3D model. Tato technologie zvyšuje angažovanost a zážitek uživatelů tím, že jim umožňuje prozkoumat archeologické nálezy v novém světle.

LIDAR a fotogrammetrie

Naskenujeme pro vás jakoukoli lokalitu pomocí technologie LIDAR a kombinací s fotogrammetrií vytvoříme přesný a realistický 3D model terénu i staveb. Tyto detailní modely nejenže poskytují vizuálně působivé reprezentace místa, ale také umožňují důkladné měření a analýzy. Tato data lze poté použít pro různé účely, včetně vytváření vizualizací, animací a aplikací pro virtuální realitu. Naše služby tedy poskytují komplexní řešení pro prezentaci a zkoumání archeologických lokalit a nálezů.
  • All
  • Identita
  • Knihy
  • Architektura
  • Design
  • Grafika
  • Archeologie