Portfolio

Podívejte se na naši tvorbu

Kontakt

Contact us

dwarf digital

se zaobírá grafickým designem a DTP, návrhu loga přes tvorbu korporátního designu až po produkci marketingových materiálů, video spotů, bannerů, e-mailingů a mnoha dalších formátů., video spotů, bannerů, e-mailingů a mnoho dalšího.

Vytváříme 3D vizualizace, animace ale také pokročilou virtuální realitu

Digitální archeologie

Co pro vás můžeme vytvořit v obore digitální archeologie:
Vytvoříme vám realistické vizualizace vašich archeologických situací. Také můžeme připravit 3D animaci – video dokumentaci. A v neposledním řade, umíme připravit aplikace pro rozšířenou a virtuální realitu.

Ukázka naší práce ve video teasru

Technologie která ovládáme

Žádná moderní technologie nás nezaskočí. Jsme vždy krok napřed a podílíme se také na vývoji technik která právě vznikají.

Modelování archeologických situací

Vymodelujeme pro vás jakoukoli archeologickou situaci dle půdorysů, LIDARu, anebo jiných výstupů z výzkumu.

Modelování historických postáv a doplňkových modelů

Scénu vizualizace oživíme a naplníme dobovými postavami a doplňky scény, to vše animovaně. Celková scéna pak oživne a interpretace bude mnohem věrohodnější.

Animované video

Vytvoříme z vizualizace animované video, anebo dokument s mluveným hlasem. Divák nebude vidět jen statické obrázky, animace ho rovnou vtáhne do děju.

Virtuální realita

Umíme naprogramovat plnohodnotnou a interaktivní virtuální realitu. Uživatel se může ocitnout přímo v prostředí simulované situace a interagovat s prostředím. Může si sáhnout na předměty a artefakty, anebo vyzkoušet si starověké zbraně. To vše za pomocí virtuálních brýlí a ovládačů na rukách. Jediné ve virtuálním prostředí má člověk šanci si uvědomit třeba proporce zaniklých staveb a atmosféru zaniknuté lokality.

Rozšířená realita

Propojíme skutečnou realitu s virtuální třeba pomocí mobilu anebo tabletu. Po nasnímání předmětu, artefaktu anebo značky s plakátu se pak na obrazovce může objevit animace, 3D model a mnoho dalšího.

LIDAR a fotogrammetrie

Naskenujeme pro vás jakoukoli lokalitu LIDARem a po propojení s technologií fotogrammetrie vytvoříme reálny a velice přesný model jak terénu, tak staveb. Data se pak mohou použít dál v různých při měření, vizualizace a virtuánlí realitě.